Hakkımızda | Kasap Burger Steak House

Şahkulu Mah. Galip Dede Cad. No:19 Beyoğlu/İSTANBULTelefon: +90 212 251 03 04E-Posta: info@kasapburgersteakhouse.com

/data/genel/Hakk%C4%B1m%C4%B1zda%201.jpg

HAKKIMIZDA:
2017’nin başı itibariyle resmi kuruluşunu tamamlayan Mec’s Kasap Burger, 17 yıllık et ve gıda tecrübesini sizlerden aldığı destek ve cesaret ile günümüze taşımak için bugün ilk adımı atıyor.

Geçmişin lezzet ve kültürünü bu günün ihtiyaç ve beklentileri ile birleştiren Mec’s Burger, yıllardır yaptığı ar-ge çalışmaları sonucu sunum ve tadı birleştiren Mec’s lezzetlerini sizlere sunmanın gururunu yaşıyor.

Bu bağlamda, Mec’s Burger ailesi olarak, siz değerli müşterilerimizi helal, kaliteli ve bütçe dostu ürünlerimiz ile buluşturmayı hedefliyor; hijyenik, güler yüzlü ve dost meclisi restoranlarımız ile şimdilik İstanbul yarın tüm dünyada sizler ile buluşmayı hayal ediyoruz.

Yemediğimiz hiçbir ürünü satmıyoruz. Kullandığımız tüm malzemelerin sağlıklı, hijyenik ve helal olması konusunda azami dikkat ve çaba sarf ediyoruz.

Damak tadınıza uygun lezzetleri oluşturmak, lezzet ile beraber hayatınıza mutluluk katmak ve bu mutluluğun bir parçası olabilmek için yanınızda duruyoruz.

Bu uğurda tüm dünya mutfaklarını takip ediyor Ar-ge ekimiz ile beraber durmadan bıkmadan yeni lezzetler üretmek için çalışıyoruz. Sizler için etin en kaliteli halini seçerek kendi özel soslarımız ile harmanlıyoruz. Bu ürünlerimizi ustalarımızın maharetli ellerine teslim ediyor ve siz değerli müşterilerimizin damak tatlarıyla tamamlıyoruz.

Bu hedeflerimizi gerçekleştirebilmek için her gün yeni bir aşkla güne başlıyor, tüm çalışanlarımız ile sizi misafir edeceğimiz saatleri ip ile çekiyoruz.

Mutlu bir fotoğraf karesinde eşsiz lezzetler eşliğinde hep beraber olmak dilek ve temennimiz ile...


VİZYONUMUZ
Mec’s Kasap Burger olarak, 17 yıllık et ve gıda tecrübemizle, geçmişin lezzet ve kültürünü günümüzün beklentileri ile birleştirerek, kasap burger sektöründe gerek lezzet gerek hijyen ve sunum açılarından müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak;

Sağlam bir iletişim ile müşterimizle aramızda duygusal bir bağ oluşturmak ve istisnasız müşteri memnuniyeti sağlamak;

Yurt içi ve yurt dışında Mec’s Kasap Burger zincirini büyüterek sektörümüzde dünyanın en iyileri arasında yer almaktır.
MİSYONUMUZ
Kasap burger sektöründe dünyanın en iyileri arasına girerek; Mec’s Kasap Burger’i bir dünya markası yapmaktır.

 

ETLERİMİZ

Mec's Kasap Burger olarak etlerimizi Marmara ve Trakya bölgelerinden temin etmekte olup ve %100 olarak doğal ortamlarda açık besi yapılarak düve genç dişi dana olarak küçük baş etlerimiz ise Tekirdağ kıvırcığı olarak yetiştirilmektedir. Etlerimiz usta kasaplarımız tarafından hijyenik ortamlarda titizlikle işlenerek DRY AĞED dolaplarımızda 28 gün dinlendirilerek essiz bir damak tadına dönüştürülüyor siz kıymetli ve değerli misafirlerimizin huzurlarına sunuyoruz.

EKMEĞİMİZ

Kendi ustalarımız tarafından hazırlanan %100 olarak organik tahıllardan elde edilen unlar kullanılmaktadır. Geleneksel mayalama ve pişirme yöntemi ile özel kalıplarda fermente ederek fırınımızda pişirilir. Kimyasal katkı ve koruyucu içermeyen nefis ekmeklerimiz damak tatlarınıza uygun şekilde sizlerin huzuruna sunulur.

SOSLARIMIZ

Ustalarımızın marifetli elleriyle hazırlanan ve %100 organik baharatlardan elde edilerek hazırladığımız soslarımızla etlerimizi marine ederek siz değerli müşterilerimizi enfes damak tatlarıyla buluşturuyoruz.

  • Kasap Burger Steak House
  • Şahkulu Mah. Galip Dede Cad. No:19 Beyoğlu/İSTANBUL
  • Telefon: +90 212 251 03 04
  • E-Posta: info@kasapburgersteakhouse.com
Haritada Gör